Menu :
Abonament obiadowy :
Za miesiąc listopad 2017
wynosi 63 zł i obejmuje 21 dni
Wpłaty przyjmuje p. Barbara Marks
w świetlicy szkolnej
do dnia 27.10.2017r
Pn. 7:30 – 13:00
Wt. 11:00 – 16:30
Śr. 7:30 – 13:00
Czw. 9:30 – 14:00
Pt. 8:00 – 13:00
(z wyłączeniem przerw obiadowych)

Bardzo prosimy o terminowe wpłaty.
Po wyznaczonym terminie wpłaty nie będą przyjmowane.
Ważne linki :
Osiągnięcia uczniów

EDUKACYJNESPORTOWE

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE


Rok szkolny 2015 / 2016

I miejsce w turnieju koszykówki chłopców klas I-II o Puchar Euromaster - 16.06.2016 r. zdobyła drużyna w składzie:
1. Mikołaj Lutak 2. Patryk Moll 3. Kacper Sucharkiewicz 4. Jakub Walaszczyk 5. Damian Kuc 6. Kacper Grzywacz 7. Filip Sucharkiewicz 8. Kuba Marzec

Najlepszy zawodnik turnieju: Filip Sucharkiewicz
Szczególne wyróżnienie : Kuba Marzec


IV miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Grodzkiego w piłce siatkowiej plażowej dziewcząt wywalczyła drużyna w składzie:
Julia Kontowicz i Olga Kontowicz


IV miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Grodzkiego w badmintonie dziewcząt wywalczyła drużyna w składzie:
Julia Kontowicz i Agnieszka Olszewska
IV miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Grodzkiego w badmintonie chłopców wywalczyła drużyna w składzie:
Jakub Pośpiech i Kamil Pędziach


IV miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Grodzkiego w dwuboju chłopców wywalczyła drużyna w składzie:
1.Mikołaj Kurek 2.Witold Terlecki 3. Filip Sucharkiewicz 4.Kacper Sucharkiewicz


III miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Grodzkiego w rugby „tag” chłopców i dziewcząt wywalczyła drużyna w składzie:
1.Karolina Rakowska 2.Julia Kontowicz 3. Kamil Matuszewski 4.Kacper Grzywacz 5.Jan Egeman 6.Wiktor Iskra 7.Kuba Marzec 8.Damian Kuc 9.Filip Sucharkiewicz 10.Mateusz Szyda


VI miejsce w LEKKIEJ ATLETYCE DZIEWCZĄT
IX miejsce w LEKKIEJ ATLETYCE CHŁOPCÓW
III miejsce indywidualnie w PCHNIĘCIU KULĄ DZIEWCZĄT zdobyła Julia Kontowicz II c
II miejsce indywidualnie w PCHNIĘCIU KULĄ CHŁOPCÓW zdobył Dawid Polak III b


I MIEJSCE w półfinale wojewódzkim w TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT wywalczyła drużyna w składzie:
1.Klaudia Przygoda 2.Milena Kluszewska 3. Karolina Rakowska

I miejsce indywidualnie w TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT zajęła:
Klaudia Przygoda

II miejsce indywidualnie w TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT zajęła:
Milena Kluszewska

II miejsce indywidualnie w TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW zajął:
Jakub Kaczmarek



MISTRZOSTWO CZĘSTOCHOWY w PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW wywalczyła drużyna w składzie:
1.Mateusz Szyda 2.Jakub Chłądzyński 3. Andrzej Domański 4.Michał Najwer 5.Jakub Grocholski 5.Filip Kociołek
6.Wiktor Iskra 7.Filip Sucharkiewicz 8.Maciej Bednarczyk 9.Adam Nowak 10.Dawid Wolny 11.Paweł Świerczewski


III miejsce w PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT wywalczyła drużyna w składzie:
1.Julia Rozpondek 2. Alicja Okła 3.Olga Okła 4.Julia Kontowicz 5. Aleksandra Parzonka 6. Patrycja Błaszczeć 7. Natalia Bachór 8. Aleksandra Konktowicz

V miejsce w PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW wywalczyła drużyna w składzie:
1.Maciej Buzdygan 2. Jakub Tyrała 3.Tomasz Gorgoń 4.Igor Kempa 5. Patryk Moll 6. Damian Pawłowski 7. Filip Kociołek 8. Bartosz Żaczek 9. Dawid Świeboda 10. Jakub Pośpiech


MISTRZOSTWO CZĘSTOCHOWY w TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT wywalczyła drużyna w składzie:
1. Natalia Bachór 2.Klaudia Przygoda 3.Karolina Rakowska 4. Milena Kluszewska 5. Gabriela Rataj

II miejsce w TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW wywalczyła drużyna w składzie:
1. Piotr Gładysz 2. Jakub Kaczmarek 3. Dawid Wolny


MISTRZOSTWO CZĘSTOCHOWY w ŁYŻWIARSTWIE SZYBKIM DZIEWCZĄT wywalczyła drużyna w składzie:
1.Zuzanna Szczepańska 2.Emilia Księżyk 3.Gabriela Rataj 4.Malwina Wcisło 5.Kamila Kała

IV miejsce w ŁYŻWIARSTWIE SZYBKIM CHŁOPCÓW wywalczyła drużyna w składzie:
1.Marcin Glin 2. Kuba Marzec 3.Sergiusz Bonarewicz 4.Paweł Świerczewski 5.Kacper Grzywacz


V miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Grodzkiego w pływaniu dziewcząt
V miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Grodzkiego w sztafecie pływackiej dziewcząt wywalczyła drużyna w składzie:
1. Zuzanna Krasucka 2. Wiktoria Ułamek 3. Zuzanna Jasińska 4. Wiktoria Zając 5. Julia Krawczyk 6. Zuzanna Szczepańska 7. Aleksandra Konopka

Aleksandra Konopka - III miejsce indywidualnie w stylu klasycznym
Zuzanna Szczepańska - III miejsce indywidualnie w stylu dowolnym

III miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Grodzkiego w pływaniu chłopców
III miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Grodzkiego w sztafecie pływackiej 8X50m. chłopców wywalczyła drużyna w składzie:
1. Witold Terlecki 2. Filip Sucharkiewicz 3. Kacper Sucharkiewicz 4. Sergiusz Bonarewicz 5. Andrzej Domański 6. Mateusz Szyda 7. Mikołaj Kurek 8. Mikołaj Dobrowolski


II miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Grodzkiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
III miejsce w Zawodach Rejonowych w biegach przełajowych dziewcząt wywalczyła drużyna w składzie:
1. Oliwia Konarska 2. Kamila Kała 3. Gabriela Rataj 4. Milena Kluszewska 5. Emilia Najman 6. Wiktoria Marzec 7. Wiktoria Łazienka 8. Zuzanna Szczepańska 9. Aleksandra Konopka


V miejsce w drużynowo w SZACHACH dziewcząt i chłopców
II miejsce indywidualnie w SZACHACH
Katarzyna Bednarska
III miejsce indywidualnie w SZACHACH
Kamil Pędziach



Rok szkolny 2014 / 2015

II miejsce w PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT
Julia Kontowicz i Olga Kontowicz

IV miejsce w PIŁCE SIATKOWEJ PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW
Dominik Dacewicz i Daniel Nowak




II miejsce w turnieju STREETBALL-a CHŁOPCÓW z okazji 70-lecia AZS Częstochowa (30.05.2015)

z meczu z Gimnazjum nr 12, z wręczenia nagród i dyplomów z prezydentem



II miejsce w LEKKOATLETYCE CHŁOPCÓW
I miejsce indywidualnie w skoku wzwyż – Jakub Chłądzyński
I miejsce w biegu na 1000 m – Filip Witczak
III miejsce w SZTAFECIE 4x100 m CHŁOPCÓW:
Jakub Chłądzyński, Kacper Dobrzyniewicz, Dawid Wolny, Oskar Trzewiczek

V miejsce w ZAWODACH REJONOWYCH w LEKKOATLETYCE CHŁOPCÓW
II miejsce indywidualnie w biegu na 100 m – Jakub Chłądzyński
I miejsce indywidualnie w biegu na 1000 m – Filip Witczak
I miejsce indywidualnie w skoku wzwyż – Piotr Mularz
II miejsce indywidualnie w pchnięciu kulą – Paweł Świąć

IV miejsce w LEKKOATLETYCE DZIEWCZĄT
II miejsce indywidualnie w biegu na 300 m – Zuzanna Szczepańska






II miejsce w BADMINTONIE CHŁOPCÓW
Mikołaj Pawełek i Piotr Mularz

III miejsce w ZAWODACH REJONOWYCH w BADMINTONIE CHŁOPCÓW
Mikołaj Pawełek i Piotr Mularz

V miejsce w BADMINTONIE DZIEWCZĄT
Julia Kontowicz i Patrycja Błaszczeć




III miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w Piłce Siatkowej Chłopców (13.04.2015)





II miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego w Koszykówce Chłopców


Zdjęcia z wręczenia nagród – hala Polonia


CHŁOPCY:
III miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Powiatu Grodzkiego w sztafetowych biegach przełajowych (01.10.2014)
VI miejesce w zawodach rejonowych w sztafetowych biegach przełajowych (10.10.2014)
Witczak Filip, Okwiet Stanisław, Chłądzyński Jakub, Buczkowski Sławomir, Mościński Kacper, Nowotarski Michał, Pęciak Michał, Goundorov Seweryn

DZIEWCZĘTA:
VI miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Powiatu Grodzkiego w sztafetowych biegach przełajowych (01.10.2014)
Szczepańska Zuzanna, Antończyk Patrycja, Okła Olga, Błaszczeć Patrycja, Pendrasik Zuzanna, Najman Zuzanna, Niewęgłowska Katarzyna



Rok szkolny 2011 / 2012

Drużynowo:

REJONOWE:
II miejsce Wojewódzka Gimnazjada – piłka ręczna chłopców

POWIATOWE:
I miejsce Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – piłka ręczna chłopców
I miejsce Jurajska Liga Rowerowa – chłopcy
II miejsce Jurajska Liga Rowerowa – dziewczęta
II miejsce Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – piłka koszykowa dziewcząt
II miejsce Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – tenis stołowy chłopców
III miejsce Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – L.A. dziewcząt
III miejsce Gimnazjada Młodzieży szkolnej Powiatu Grodzkiego – sztafeta pływacka dziewcząt 8x50m
III miejsce Gimazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – sztafeta chłopców 4x100m
IV miejsce Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – L.A. chłopców
IV miejsce Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu grodzkiego – piłka koszykowa chłopców
IV miejsce Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – dwubój nowoczesny dziewcząt
IV miejsce Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – pływanie dziewcząt
IV miejsce Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Powiatu Grodzkiego – biegi sztafetowe dziewcząt

Indywidualnie:

REJONOWE:
II miejsce Julia Kalinowska – skok wzwyż
III miejsce Karolina Gabryel – pchnięcie kulą

POWIATOWE:
I miejsce Michał Olszewski – pchnięcie kulą
I miejsce Karolina Gabryel – pchnięcie kulą
I miejsce Julia Kalinowska – skok wzwyż
II miejsce Mateusz Piotrowski – Jurajska Liga Rowerowa
II miejsce Marlena Przybylska – Jurajska Liga Rowerowa
II miejsce Agnieszka Sikora – skok wzwyż
II miejsce Mateusz Piotrowski – pływanie 50m stylem grzbietowym
III miejsce Konrad Bodanko – Jurajska Liga Rowerowa
III miejsce Karolina Gabryel – Jurajska Liga Rowerowa
III miejsce Monika Mosiołek – skok wzwyż

Rok szkolny 2010 / 2011

Drużynowo:

I miejsce w Rejonowych Zawodach w szachach chłopców
III miejsce w Rejonowych Zawodach w piłce ręcznej chłopców
IV miejsce w Rejonowych Zawodach L.A. drużynowe dziewcząt
I miejsce w Częstochowie w szachach chłopców
I miejsce w Częstochowie w piłce ręcznej chłopców
II miejsce w Częstochowie w piłce siatkowej chłopców
II miejsce w Częstochowie w piłce koszykowej chłopców
III miejsce w Częstochowie w drużynowych zawodach L.A. dziewcząt
IV miejsce w Częstochowie w piłce koszykowej dziewcząt
IV miejsce w Częstochowie w piłce siatkowej plażowej chłopców
IV miejsce w Częstochowie w dwuboju nowoczesnym dziewcząt
IV miejsce w Częstochowie w szachach dziewcząt
II miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Gimnazjalnych chłopców

Indywidualnie:

I miejsce Maciej Kula w Zawodach Rejonowych w szachach
I miejsce Agnieszka Sikora w Zawodach Rejonowych w skoku wzwyż
II miejsce Wiktor Wysocki w Zawodach Rejonowych w szachach
II miejsce Marta Kalinowska w Zawodach Rejonowych w skoku wzwyż
III miejsce Monika Mosiołek w Zawodach Rejonowych w skoku wzwyż
III miejsce Karolina Gabryel w Zawodach Rejonowych w pchnięciu kulą
I miejsce Marta Kalinowska w Częstochowie w skoku wzwyż
I miejsce Maciej Kula w Częstochowie w szachach
II miejsce Wiktor Wysocki w Częstochowie w szachach
II miejsce Marcin Chłądzyński w Częstochowie w soku wzwyż
II miejsce Dawid Matysiak w Częstochowie w łyżwiarstwie szybkim
III miejsce Michał Mulczyk w Częstochowie w biegu na 100m

Rok szkolny 2009 / 2010 – drużynowo


III m-ce w Mistrzostwach Śląska w szachach chłopców
II m-ce w Zawodach Rejonowych LA chłopców
IV m-ce w Zawodach Rejonowych LA dziewcząt
I m-ce w Częstochowie LA chłopców
III m-ce w Częstochowie LA dziewcząt
III m-ce w Częstochowie w tenisie stołowym chłopców
III m-ce w Częstochowie w piłce koszykowej chłopców
IV m-ce w Częstochowie w piłce siatkowej chłopców
IV m-ce w Częstochowie w piłce plażowej chłopców
IV m-ce w Jurajskiej Lidze Rowerowej dziewcząt
IV m-ce w Jurajskiej Lidze Rowerowej chłopców

Rok szkolny 2008 / 2009 – drużynowo


V m-ce w Mistrzostwach Śląska w szachach
II m-ce w Półfinale Wojewódzkim w Drużynowych zawodach LA dziewcząt
VIII m-ce w Półfinale Wojewódzkim w Drużynowych zawodach LA chłpców
II m-ce w Mistrzostwach Cz-wy w LA dziewcząt
II m-ce w Mistrzostwach Cz-wy w LA chłopców
I m-ce w Mistrzostwach Cz-wy w szachach chłopców
III m-ce w Mistrzostwach Cz-wy w szachach dziewcząt
III m-ce w Mistrzostwach Cz-wy w koszykówce chłopców
IV m-ce w Mistrzostwach Cz-wy w piłce ręcznej chłopców
I m-ce w Jurajskiej Lidze Rowerowej dziewcząt
II m-ce w Jurajskiej Lidze Rowerowej chłopców
IV m-ce w Mistrzostwach Cz-wy w Łyżwiarstwie chłopców

Najwybitniejsze osiągięcia sportowe w Gimnazjum nr 14 w latach
1999 – 2009


Współzawodnictwo sportowe szkół:

I m-ce w 2006/07, II m-ce w 2004/05, III m-ce w 2003/04
II m-ce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w szachach dziewcząt (2008r.)
II m-ce w Półfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w LA chłopców (2008r.)
II m-ce w Półfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców (2007r.)
II m-ce w Półfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w tenisie stołowym chłopców (2005r.)
III m-ce w Półfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce ręczniej chłopców (2003r.)
III m-ce w Półfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w tenisie stołowym cdziewcząt (2004r.)
III m-ce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w szachach dziewcząt (2007r.)
Udział w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady w LA chłopców (2007r.) oraz biegach przełajowych chłopców (2008r.)

Osiągnięcia indywidualne:

Sylwia Otola – III m-ce w Mistrzostwach Polski młodziczek w rzucie dyskiem (2004r.)
Cezary Grządziel – Finalista Ogólnopolskiego Mityngu LA „Samsung Cup” w skoku wzwyż (2004r.)
Xavier Guidon – I m-ce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w skoku wzwyż (2007r.)
Patrycja Pacak – II m-ce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w szachach dziewcząt (2007r.)
Paweł Plaskacz – III m-ce w Mistrzostwach Śląska w 8-mio boju lekkoatletycznym chłopców (2008r.)



X


Trwa ładowanie strony...
Losowe zdjęcie
Do pobrania :
Poradnik dla rodziców :
Zadbajmy o bezpieczeństwo dzieci w „sieci”
Do rodziców - Reforma Oświaty
A B C…
o substancjach psychoaktywnych
Wybór szkoły ponadgimnazjalnej / zawodu
Doradztwo zawodowe – Siła Marzeń
Rada Rodziców:
Terminy spotkań Rady Rodziców:
14.09.2016r. o godz. 16:30 – sala 21
24.10.2016r. o godz. 16:30 – sala 21
28.11.2016r. o godz. 16:30 – sala 21
11.01.2017r. o godz. 16:15 – sala 21
06.03.2017r. o godz. 17:00 – sala 21
Jesteśmy medialni :
Artykuł pochodzi z gazety „Życie Częstochowy” z dn. 26–28 września 2014
Im normy nie są obce :
Pobierz listę uczniów
Created by J. Kościelny