Menu :
Abonament obiadowy :
Za miesiąc listopad 2017
wynosi 63 zł i obejmuje 21 dni
Wpłaty przyjmuje p. Barbara Marks
w świetlicy szkolnej
do dnia 27.10.2017r
Pn. 7:30 – 13:00
Wt. 11:00 – 16:30
Śr. 7:30 – 13:00
Czw. 9:30 – 14:00
Pt. 8:00 – 13:00
(z wyłączeniem przerw obiadowych)

Bardzo prosimy o terminowe wpłaty.
Po wyznaczonym terminie wpłaty nie będą przyjmowane.
Ważne linki :
Konkursy

Co w czternastce piszczy?

Konkursy wewnątrzszkolne 2016 / 2017


CZERWIEC
Całoroczny Konkurs historyczny
organizatorzy: R. Gajda,
M. Szymurska-Kałmuk
I miejsce: Klasa II a
II miejsce: Klasa II b i Klasa I d
CZERWIEC
Konkurs historyczny "Początki Państwa Polskiego"
organizatorzy: R. Gajda,
M. Szymurska-Kałmuk
I miejsce: Aleksandra Konopka II a
II miejsce: Witold Terlecki III d
III miejsce: Julia Ziółkowska III c
CZERWIEC
Konkurs ortograficzny
organizatorzy: E. Bogdał,
I. Knysak,
A. Klecha,
M. Walocha
I miejsce: Natalia Ostrowska I c
II miejsce: Maja Stefańczyk I a
III miejsce: Patrycja Kośnik I a
MAJ
Konkurs z języka angielskiego o tytuł Anglisty-Gimnazalisty
organizatorzy: K. Stefańczyk,
M. Janiszewska,
I. Bartelt-Adamczyk,
A. Baros
I miejsce: Aleksandra Parzonka III c
Wyróżnienia: Julia Ferrer-Lorenzo III b, Bartosz Gruca I d, Natalia Ostrowska I c, Nadia Banasiak II a
MAJ
Konkurs leksykalno-gramatyczny z języka niemieckiego
organizatorzy: E. Brodzińska,
M. Kempa
I miejsce: Julia Sosnowska II b
II miejsce: Jan Ochmański I e
III miejsce: Zuzanna Szkamruk I d
MAJ
Konkurs recytatorski
organizatorzy: E. Bogdał,
A. Klecha,
I. Knysak,
M. Walocha
I miejsce: Wiktoria Nadolska I c
II miejsce: Monika Przybylska III b
III miejsce: Wiktoria Gawin III b
KWIECIEŃ
Konkurs "Mistrz dobrych manier"
organizatorzy: E. Bogdał,
A. Klecha
I miejsce: Paweł Mieszczański III b
II miejsce: Alicja Nowodworska III b
III miejsce: Wiktoria Gawin III b
KWIECIEŃ
Turniej Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym - etap szkolny
organizator: R. Gajda
Awans do II etapu: Ewa Czepiczek III d, Wiktoria Skóra III d, Paweł Mieszczański III b
KWIECIEŃ
Konkurs matematyczny "Ekonomia na codzień"
organizatorzy: E. Szajbel,
J. Bromek,
A. Kaleta
Klasy I: laureat: Kamil Kasperski I c
Wyróżnienia: Natalia Ostrowska I c, Bartosz Gruca I d, Bartłomiej Wróż I e, Jakub Podlejski vel Bielski I e
Klasy II: laureaci: Karol Skóra II b i Daniel Kocyga II c
Wyróżnienia: Arkadiusz Dłubak II c, Krystian Pawłowski II c
KWIECIEŃ
Konkurs "Dni Ziemi"
organizatorzy: E. Stacherczak,
A. Kula
I miejsce: Klasa III b
II miejsce: Klasa II a
III miejsce: Klasa I c
MARZEC/KWIECIEŃ
Konkurs "Kartka wielkanocna"
organizatorzy: s. B. Gradzik,
B. Marks,
A. Baros
I miejsce: Klasa I a
MARZEC
Konkurs "Matematyka w praktyce" - etap szkolny
organizatorzy: J. Bromek,
A. Kaleta,
E. Szajbel
awans do finału: Kamil Kasperski I c
MARZEC
Powiatowy konkurs "Exam Skills" - etap szkolny
organizatorzy: K. Stefańczyk,
I. Bartelt-Adamczyk,
M. Janiszewska,
A. Baros
Awans do etapu powiatowego: Patrycja Błaszczeć III c i Aleksandra Parzonka III c
MARZEC
Konkurs recytatorski
organizatorzy: E. Bogdał,
A. Klecha
I miejsce:Monika Przybylska III b
II miejsce: Maja Grzyb II c
MARZEC
Konkurs na "Wiosenne przebranie"
organizatorzy: A. Klecha,
M. Małek
I miejsce: Alicja Nowodworska III b
Wyróżnienie: Wiktoria Zając II a
MARZEC
Konkurs karaoke „Wyśpiewajmy Wiosnę”
organizatorzy: I. Bartelt-Adamczyk
A. Klecha
M. Małek
A. Witczak
I miejsce: Kuba Marzec III b
Wyróżnienie: Klasa I c
MARZEC
Powiatowy konkurs z języka angielskiego i niemieckiego "Polak za Granicą" - etap szkolny
organizatorzy: M. Kempa,
E. Brodzińska,
I. Bartelt-Adamczyk,
K. Stefańczyk
Awans do etapu powiatowego: Julia Kaleta III b i Martyna Terlecka III d
I miejsce w powiecie : Julia Kaleta III b
STYCZEŃ
Konkurs mitologiczny "Bogowie i bohaterowie starożytnych Greków" - etap szkolny
organizatorzy: M. Szymurska-Kałmuk,
R. Gajda
I miejsce: Patrycja Kośnik I e
II miejsce: Karolina Sokołowska I c
III miejsce: Kinga Janicka I d i Jan Strzelczyk I c
GRUDZIEŃ
Konkurs wiedzy o Janie Pawle II
organizatorzy: A. Baros,
s. B. Gradzik
I miejsce: Emilia Księżyk II b
GRUDZIEŃ
Konkurs poprawnej polszczyzny
organizatorzy: A. Klecha,
E. Bogdał,
M. Walocha,
I. Knysak
I miejsce: Alicja Wierus III b
II miejsce: Wiktoria Gawin III b, Wiktoria Pabiś III a, Antoni Jaworski I c
GRUDZIEŃ
Konkurs matematyczny "1 z 10"
organizatorzy: E. Szajbel
A. Kaleta
I miejsce: Kamil Kasperski I c
II miejsce: Antoni Jaworski I c
III miejsce: Bartłomiej Wróż I e
LISTOPAD/GRUDZIEŃ
Konkurs "Kartka bożonarodzeniowa"
organizatorzy: A. Baros,
s. B. Gradzik,
B. Marks
I miejsce: Klasa I a
LISTOPAD
Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych
organizator: A. Baros
I miejsce: Mateusz Miazga III d
II miejsce: Paweł Mieszczański III b i Nataniel Jędruch III b
LISTOPAD
Konkurs "Czy wegetarianizm jest zdrowy?"
organizatorzy: M. Małek
E. Szajbel
E. Stacherczak
I miejsce: Klasa III a
II miejsce: Klasa I b
III miejsce: Klasa III d
PAŹDZIERNIK
Szkolny konkurs ortograficzny
organizatorzy: M. Walocha,
I. Knysak,
A. Klecha,
E. Bogdał
I miejsce: Julia Cyran III a
II miejsce: Igor Majocha II b
III miejsce: Agnieszka Krawczyk I c i Antoni Jaworski I c
PAŹDZIERNIK
Konkurs plastyczny na portret patronki
organizatorzy: s. B Gradzik
A. Baros
I miejsce: Oliwia Kauf III a
II miejsce: Michał Pendrasik II b
III miejsce: Jolanta Buczkowska I b
Wyróżnienie: Amelia Płusa I b
WRZESIEŃ
Konkurs recytatorski - etap szkolny
organizatorzy: M. Walocha
I. Knysak
A. Klecha
E. Bogdał
I miejsce: Jan Ochmański I e
II miejsce Monika Przybylska III b
III miejsce: Nataniel Jędruch III b


X


Trwa ładowanie strony...
Losowe zdjęcie
Do pobrania :
Poradnik dla rodziców :
Zadbajmy o bezpieczeństwo dzieci w „sieci”
Do rodziców - Reforma Oświaty
A B C…
o substancjach psychoaktywnych
Wybór szkoły ponadgimnazjalnej / zawodu
Doradztwo zawodowe – Siła Marzeń
Rada Rodziców:
Terminy spotkań Rady Rodziców:
14.09.2016r. o godz. 16:30 – sala 21
24.10.2016r. o godz. 16:30 – sala 21
28.11.2016r. o godz. 16:30 – sala 21
11.01.2017r. o godz. 16:15 – sala 21
06.03.2017r. o godz. 17:00 – sala 21
Jesteśmy medialni :
Artykuł pochodzi z gazety „Życie Częstochowy” z dn. 26–28 września 2014
Im normy nie są obce :
Pobierz listę uczniów
Created by J. Kościelny